Przewóz osób i paczek busem

do Niemiec, Holandii i Belgii

Wygodnie i na czas

to nasze piorytety

>

Duża sieć miast

w naszym zasięgu

Doświadczenie

jest naszym atutem

Nowoczesna flota

doświadczeni kierowcy

Jesteśmy firmą transportową posiadającą licencję, która świadczy usługi w zakresie międzynarodowego transportu osobowego na trasie Polska-Niemcy Północne i Środkowe-Holandia-Belgia.

Na rynku działamy już od 2004 r. i w tym czasie wypracowaliśmy sobie dobrą markę wśród kontrahentów. Ufa nam duże grono klientów indywidualnych oraz agencje pośrednictwa pracy, takie jak V-Agrar z Lęborka, Iron Work Service z Wrocławia, ALU International Shipyard z Gdańska czy holenderska firma Dutch Contractor BV, których pracownicy jeżdżą z naszą firmą do pracy zagranicę.

Naszymi klientami są przede wszystkim pracownicy stali oraz sezonowi w Niemczech, Holandii i Belgii, opiekunki osób starszych w Niemczech, studenci, przedsiębiorcy jadący za granicę na spotkania biznesowe, indywidualne osoby jadące odwiedzić bliskich zagranicą oraz turyści.

Dysponujemy dynamicznymi i bogato wyposażonymi, 9-osobowymi samochodami marki Volkswagen Transporter oraz Renault Trafic. Nasze auta są w pełni przystosowane do komfortowej jazdy i wyposażone w klimatyzację, regulowane fotele oraz ogrzewanie postojowe.

Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie i są niezawodnymi mistrzami swojego fachu. Szybko i bezpiecznie zawiozą Cię na miejsce.

Posiadamy ubezpieczenie pasażerów NW.

Działamy 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę zapewniamy pełną obsługę przewozu.

Nasze busy jeżdżą do Niemiec, Holandii oraz Belgii.

Dołącz do grona naszych zadowolonych pasażerów!

 

Ponadto w ramach naszych usług:

›› przewozimy paczki, rowery, sprzęt AGD/RTV, opony, korespondencję
itp. Więcej informacji znajduje się w zakładce „Nadaj paczkę” po prawej stronie
›› istnieje możliwość wynajęcia 9- osobowego busa z kierowcą dla grup zorganizowanych, wycieczek, pielgrzymek itp. a także na wieczór kawalerski czy panieński 
›› obsługujemy kompleksowo przeprowadzki na trasie Polska (woj. pomorskie i zachodniopomorskie) - Niemcy-Holandia-Belgia
›› oferujemy kompleksową obsługę transportową podczas uroczystości ślubnych i przyjęć weselnych w formie wynajmu busów (8 osób+1) wraz z kierowcą, w tym m.in.:
✔ przewóz gości z kościoła do sali weselnej
✔ rozwożenie gości po weselu do domów
✔ dojazd rodziny, znajomych na ślub i wesele z województwa pomorskiego do każdego miasta w Polsce oraz do i z Niemiec, Holandii lub Belgii 

 

Nasza flota

 

Licencje i certyfikaty

Rezerwuj teraz

Miejsca zbiórek

Nadaj paczkę