Przewóz osób i paczek busem

do Niemiec, Holandii i Belgii

Duża sieć miast

w naszym zasięgu

Wygodnie i na czas

to nasze piorytety

>

Nowoczesna flota

doświadczeni kierowcy

Doświadczenie

jest naszym atutem

Busy z Belgii, Holandii, Niemiec do Polski (woj. pomorskie i zachodniopomorskie) - jeździmy do Elbląga, Malborka, Pruszcza Gdańskiego, Nowego Dworu Gdańskiego, Starogardu Gdańskiego, Tczewa, Kościerzyny, Kartuz, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Rumii, Redy, Wejherowa, Lęborka, Słupska, Sławna, Koszalina, Białogardu, Nowogardu, Goleniowa, Szczecina i pozostałych miejscowości położonych przy trasie A6

 Mieszkasz lub na co dzień pracujesz w Niemczech, Holandii czy też Belgii? Planujesz odwiedzenie swoich bliskich w Polsce? Masz ważną sprawę do załatwienia w kraju? W takim przypadku my zawieziemy cię do celu szybko i wygodnie!

W naszej firmie Twój Bus jesteśmy skoncentrowani na tym, aby zaoferować naszym klientom profesjonalną obsługę. Nasze busy do Polski są przygotowane do tego, aby zabrać Ciebie oraz Twoich bliskich do ojczystego kraju. Również zajmujemy się przewozem paczek, dlatego jeżeli chcesz przekazać coś swojej rodzinie czy znajomym, w takim przypadku my dowieziemy Twoją przesyłkę do Polski.

Granice Polski - Twój Bus

Obsługujemy w szczególności północną część kraju, między innymi Szczecin, Koszalin, Wejherowo, Gdańsk czy Gdynię – dokładne informacje dotyczące naszej oferty znajdziesz na stronie wraz z mapą, która pokazuje, jakie trasy obsługujemy. Nasze busy do Polski (woj. pomorskie i zachodniopomorskie) z Belgii, Niemiec i Holandii odjeżdżają w każdy piątek i poniedziałek popołudniu, dlatego też jeżeli planujesz swój wyjazd, pamiętaj o naszych terminach – jeżeli chcesz dokonać rezerwacji, w takim przypadku skontaktuj się z nami, a my będziemy mogli przekazać ci dokładne informacje dotyczące godzin odjazdów naszych busów do Polski.

Cena za przejazd z Twoim Busem jest zawsze indywidualnie ustalana i jest zależna przede wszystkim od miejscowości, z której ma rozpocząć się podróż, a także od miejscowości, która jest jej celem. Ceny za busy do Polski wahają się między 200 a 350 zł. Przy kilku pasażerach wsiadających i wysiadających pod jednym adresem zapewniamy atrakcyjne rabaty. W swojej ofercie mamy także busy do Holandii, busy do Belgii oraz busy do Niemiec.

ODBIERZ KARTĘ STAŁEGO KLIENTA OD KIEROWCY, 6 RAZY PODRÓŻUJ Z NAMI DO POLSKI Z NIEMIEC, HOLANDII ALBO BELGII, A ZA 7 PRZEJAZD ZAPŁACISZ AŻ O POŁOWĘ MNIEJ!!!

Karta Stałego Klienta Twój Bus

BUSY DO POLSKI - PODRÓŻ Z DZIECKIEM

Jeśli będziesz podróżować z dzieckiem, pamiętaj, że według przepisów prawa wszystkie dzieci do 12 roku życia i poniżej 150 cm wzrostu muszą podróżować w fotelikach samochodowych bądź atestowanych podstawkach. Jeżeli nie posiadasz własnego fotelika lub podstawki prosimy o powiadomienie o tym podczas rezerwacji, a zapewnimy swoje.

BUSY DO POLSKI - PODRÓŻ ZE ZWIERZAKIEM

Planujesz podróż ze swoim pupilem? Poinformuj o tym biuro podczas rezerwacji. Pamiętaj! każdy zwierzak dla bezpieczeństwa i komfortu pozostałych pasażerów musi być przewożony w specjalnym transporterze!

Aby zarezerwować miejsce:

1. Przygotuj dane:

- miejscowość w Niemczech, Holandii i Belgii wraz z kodem pocztowym, z której ma być wyjazd
- miejscowość w Polsce, do której mamy Cię zawieźć
- data wyjazdu

2. Zadzwoń pod nr 0048 517 739 616, 0048 532 787 300 lub  wypełnij formularz i podaj przygotowane wyżej dane.
Pracownik biura, jeżeli potwierdzi że wyjazd w danym terminie jest możliwy poprosi o wysłanie smsa

3. Wyślij smsa z danymi:

- data przejazdu
- imię i nazwisko
- dokładny adres wraz z kodem pocztowym skąd ma być wyjazd
- miejscowość w Polsce, do której mamy Cię dowieźć
- numer telefonu kontaktowego

PRZYKŁAD:

01.01.2016, Jan Kowalski, Z: Ketelvest 6, 9000 Gent, Belgia; DO: Gdynia Chylonia, nr kontaktowy 111 111 111

4. Czekaj na potwierdzenie rezerwacji przez nasze biuro

Busy z Belgii, Holandii i Niemiec dojeżdżają do:
Elbląga, Malborka, Pruszcza Gdańskiego, Nowego Dworu Gdańskiego, Starogardu Gdańskiego, Tczewa, Kościerzyny, Kartuz, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Rumii, Redy, Wejherowa, Lęborka, Słupska, Sławna, Koszalina, Białogardu, Nowogardu, Goleniowa, Szczecina i pozostałych miejscowości położonych przy trasie A6

Zanim zadzwonisz, zapoznaj się z mapą i upewnij się, że dojeżdżamy do miasta, do którego chcesz podróżować.

Rezerwuj teraz

Miejsca zbiórek

Nadaj paczkę