Przewóz osób i paczek busem

do Niemiec, Holandii i Belgii

Duża sieć miast

w naszym zasięgu

Wygodnie i na czas

to nasze piorytety

>

Doświadczenie

jest naszym atutem

Nowoczesna flota

doświadczeni kierowcy

Busy do Niemiec w atrakcyjnych cenach (woj. pomorskie i zachodniopomorskie) z Elbląga, Malborka, Pruszcza Gdańskiego, Nowego Dworu Gdańskiego, Starogardu Gdańskiego, Tczewa, Kościerzyny, Kartuz, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Rumii, Redy, Wejherowa, Lęborka, Słupska, Sławna, Koszalina, Białogardu, Nowogardu, Goleniowa, Szczecina i pozostałych miejscowości położonych przy trasie A6

 

Państwo znajdujące się po zachodniej stronie naszej granicy od lat jest chętnie obieranym kierunkiem wyjazdów w celach zawodowych i turystycznych. Kilkudniowa wycieczka do najbardziej popularnych miast, zakupy w niedostępnych w Polsce sklepach, ważna podróż służbowa, wylot z lotniska w Berlinie czy też podjęcie zatrudnienia za lepszą płacę niż w Polsce – powodów, aby wyjechać do Niemiec, jest naprawdę bardzo wiele!

Gdy planujesz swój wyjazd właśnie do tego kraju, musisz pamiętać również o tym, aby wybrać najbardziej dogodny dla Ciebie środek transportu. Gdy dojazd samochodem nie jest możliwy, w takim przypadku bardzo dobrym pomysłem będzie bus do Niemiec. Regularnie kursujące busy to nie tylko szybki sposób na dojazd do celu, ale również przystępne ceny, dlatego nie musisz obawiać się, że nawet regularne dojazdy będą pociągały za sobą bardzo wysokie koszty.

 Budynek Reichstagu - Twój Bus do Niemiec

Na dzień dzisiejszy, gdy do naszych zachodnich sąsiadów wyjeżdża tak wiele Polaków, busy do Niemiec stały się jednym z najpopularniejszych środków transportu, który również wyróżnia się coraz większym uznaniem wśród podróżujących. Jeżeli chcesz mieć pewność, że dojedziesz na miejsce bezpiecznie, wygodnie i dodatkowo w przystępnej cenie, w takim przypadku Twój Bus to najlepszy wybór. My zawieziemy Cię pod wyznaczony przez Ciebie adres w Niemczech. Zajmujemy się również przewozem paczek dla naszych klientów. Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług, nie zwlekaj i już teraz zarezerwuj dla siebie bus do Niemiec razem z firmą Twój Bus! Oprócz busów do Niemiec w swojej ofercie posiadamy busy do Holandii, busy do Belgii oraz busy do Polski.

Kolorem czerwonym oznaczony jest obszar przez który jeździmy w NiemczechNasze Trasy w Niemczech - Twój Bus

 

ODBIERZ KARTĘ STAŁEGO KLIENTA OD KIEROWCY, 6 RAZY PODRÓŻUJ Z NAMI  Z POLSKI DO NIEMIEC LUB Z NIEMIEC DO POLSKI, A ZA 7 PRZEJAZD ZAPŁACISZ AŻ O POŁOWĘ MNIEJ!!!

BUSY DO NIEMIEC - PODRÓŻ Z DZIECKIEM

Jeśli będziesz podróżować z dzieckiem, pamiętaj, że według przepisów prawa wszystkie dzieci do 12 roku życia i poniżej 150 cm wzrostu muszą podróżować w fotelikach samochodowych bądź atestowanych podstawkach. Jeżeli nie posiadasz własnego fotelika lub podstawki prosimy o powiadomienie o tym podczas rezerwacji, a zapewnimy swoje.

BUSY DO NIEMIEC - PODRÓŻ ZE ZWIERZAKIEM

Planujesz podróż ze swoim pupilem? Poinformuj o tym biuro podczas rezerwacji. Pamiętaj! każdy zwierzak dla bezpieczeństwa i komfortu pozostałych pasażerów musi być przewożony w specjalnym transporterze!

Wyjazdy do Niemiec odbywają się rano w każdy czwartek i niedzielę.

Cena za przejazd ustalana jest indywidualnie i zależy od miejscowości, z której ma być wyjazd oraz miejscowości, która jest celem podróży. Ceny wahają się między 200 a 280 zł. Przy kilku osobach wsiadających i wysiadających pod jednym adresem oferujemy atrakcyjne rabaty.

Aby zarezerwować miejsce:

1. Przygotuj dane:

- miejscowość w Polsce, z której ma być wyjazd
- miejscowość w Niemczech wraz z kodem pocztowym, do której mamy Ciebie zawieźć
- data wyjazdu

2. Zadzwoń pod nr 0048 517 739 616, 0048 532 787 300 lub wypełnij formularz i podaj przygotowane wyżej dane. Pracownik biura, jeżeli potwierdzi że wyjazd w danym terminie jest możliwy, poprosi o wysłanie smsa

3. Wyślij smsa z danymi:

- data przejazdu
- imię i nazwisko
- miejscowość skąd ma być wyjazd w Polsce
- dokładny adres docelowy w Niemczech
- numer telefonu kontaktowego

PRZYKŁAD:

01.01.2016, Jan Kowalski, Z:Gdansk Glowny DO: Holzmarktstraße 24, 10243 Berlin, Niemcy; nr kontaktowy 111 111 111

4. Czekaj na potwierdzenie rezerwacji przez nasze biuro

Busy do Niemiec odjeżdżają z:
Elbląga, Malborka, Pruszcza Gdańskiego, Nowego Dworu Gdańskiego, Starogardu Gdańskiego, Tczewa, Kościerzyny, Kartuz, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Rumii, Redy, Wejherowa, Lęborka, Słupska, Sławna, Koszalina, Białogardu, Nowogardu, Goleniowa, Szczecina i pozostałych miejscowości położonych przy trasie A6

Zanim zadzwonisz, zapoznaj się z mapą i upewnij się, że dojeżdżamy do miasta, do którego chcesz podróżować.

Rezerwuj teraz

Miejsca zbiórek

Nadaj paczkę