Przewóz osób i paczek busem

do Niemiec, Holandii i Belgii

Doświadczenie

jest naszym atutem

Wygodnie i na czas

to nasze piorytety

>

Nowoczesna flota

doświadczeni kierowcy

Duża sieć miast

w naszym zasięgu

Busy do Belgii w atrakcyjnych cenach  (woj. pomorskie i zachodniopomorskie) z Elbląga, Malborka, Pruszcza Gdańskiego, Nowego Dworu Gdańskiego, Starogardu Gdańskiego, Tczewa, Kościerzyny, Kartuz, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Rumii, Redy, Wejherowa, Lęborka, Słupska, Sławna, Koszalina, Białogardu, Nowogardu, Goleniowa, Szczecina i pozostałych miejscowości położonych przy trasie A6

 

Jedziesz na wycieczkę, do pracy, w odwiedziny do rodziny czy znajomych, zamów Twojego Busa! Zawieziemy Ciebie pod wskazany adres w Belgii. Nie musisz obawiać się, jak trafić do miejsca noclegowego czy centrum miasta. Nie zwlekaj i zamów busa już dziś!

Kształt Belgii - Twój Bus

Belgia – niewielkie państwo pomiędzy Niemcami, Holandią, Luksemburgiem i Francją – coraz częściej jest wybierane przez Polaków jako kraj, do którego decydują się wyjechać do pracy sezonowej lub na stałe. Dlaczego? Główne argumenty to przede wszystkim perspektywa lepszego życia, a także wyższych zarobków. Poza tym Królestwo Belgii bardzo chętnie jest odwiedzane przez turystów. Najczęściej zwiedzane są zabytkowe miasta: Bruksela, Antwerpia, Gandawa, Brugia, Liege czy Leuven. Popularnością cieszą się też znane nadmorskie uzdrowiska – Spa i Ostenda. Jeśli jednak nie chcesz jechać do belgii, a do innego kraju skorzystaj z naszej oferty, a brzmi ona: busy do Holandii, busy do Niemiec, a także busy do Polski.

ODBIERZ KARTĘ STAŁEGO KLIENTA OD KIEROWCY, 6 RAZY PODRÓŻUJ Z NAMI DO BELGII Z POLSKI LUB DO POLSKI Z BELGII, A ZA 7 PRZEJAZD ZAPŁACISZ AŻ O POŁOWĘ MNIEJ!!!

Karta Stałego Klienta - Twój Bus

BUSY DO BELGII - PODRÓŻ Z DZIECKIEM

Jeśli będziesz podróżować z dzieckiem, pamiętaj, że według przepisów prawa wszystkie dzieci do 12 roku życia i poniżej 150 cm wzrostu muszą podróżować w fotelikach samochodowych bądź atestowanych podstawkach. Jeżeli nie posiadasz własnego fotelika lub podstawki prosimy o powiadomienie o tym podczas rezerwacji, a zapewnimy swoje.

BUSY DO BELGII - PODRÓŻ ZE ZWIERZAKIEM

Planujesz podróż ze swoim pupilem? Poinformuj o tym biuro podczas rezerwacji. Pamiętaj! każdy zwierzak dla bezpieczeństwa i komfortu pozostałych pasażerów musi być przewożony w specjalnym transporterze!

Wyjazdy do Belgii odbywają rano się w każdy czwartek i niedzielę.

Cena za przejazd ustalana jest indywidualnie i zależy od miejscowości, z której będą Państwo wyjeżdżać oraz miejscowości, która jest celem podróży. Ceny wahają się między 300 a 350 zł.

Przy kilku osobach wsiadających i wysiadających pod jednym adresem oferujemy atrakcyjne rabaty.

Aby zarezerwować miejsce:

1. Przygotuj dane:

- miejscowość w Polsce, z której ma być wyjazd
- miejscowość w Belgii wraz z kodem pocztowym, do której mamy Państwa zawieźć
- data wyjazdu

2. Zadzwoń pod nr 0048 517 739 616, 0048 532 787 300 lub wypełnij formularz i podaj przygotowane wyżej dane. Pracownik biura, jeżeli potwierdzi że wyjazd w danym terminie jest możliwy, poprosi o wysłanie smsa

3. Wyślij smsa z danymi:

- data przejazdu
- imię i nazwisko
- miejscowość skąd ma być wyjazd w Polsce
- dokładny adres docelowy w Belgii
- numer telefonu kontaktowego

PRZYKŁAD:

01.01.2016, Jan Kowalski, Z: Gdansk Glowny DO: Ketelvest 6, 9000 Gent, Belgia; nr kontaktowy 111 111 111

4. Czekaj na potwierdzenie rezerwacji przez nasze biuro

Busy do Belgii odjeżdżają z:
Elbląga, Malborka, Pruszcza Gdańskiego, Nowego Dworu Gdańskiego, Starogardu Gdańskiego, Tczewa, Kościerzyny, Kartuz, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Rumii, Redy, Wejherowa, Lęborka, Słupska, Sławna, Koszalina, Białogardu, Nowogardu, Goleniowa, Szczecina i pozostałych miejscowości położonych przy trasie A6.
 

Zanim zadzwonisz, zapoznaj się z mapą i upewnij się, że dojeżdżamy do miasta, do którego chcesz podróżować.

Rezerwuj teraz

Miejsca zbiórek

Nadaj paczkę